‘CineMuslim’ sitesi, ilgi ve desteğinizi bekliyor…

“Hollywood haftada 20 film çekiyor. Çünkü anlatacak çok şeyleri (!) var… Pekiyi ya, sizin anlatacak bir şeyiniz var mı?”

Bu mânidar satırlar, geçtiğimiz günlerde yayına başlayan yeni bir internet sitesinin açılış sloganı… Yeni Şafak sinema editörlüğüne başladığım ilk haftadan bu yana düzenli takipçilerim arasında yer alan ve bugüne kadar dostça mesajlarıyla beni sürekli onore eden, motivasyonumu artıran sinemasever okurum Osman Gazali, sadece konuşanlardan olmakla kalmayıp elini taşın altına sokanlar arasına katıldı ve büyük bir gayretle, özveriyle harika bir internet sitesi kurdu. İki dilde yayın yapacak olan bu sitenin -üyeleri arasında oylamayla belirlenen- adı da pek hoş olmuş doğrusu: “CineMuslim”.


Gazali kardeşim, oldukça ayrıntılı alt forumları bulunan sitesinde ülkemizin inançlı sinemacılarını biraraya toplamak, onlara akla gelebilecek her konuda yoldaşlık etmek gibi son derece stratejik bir göreve soyunmuş durumda. Onun bu çabası çabası önünde saygıyla eğilirken, iki elim kanda bile olsa kendisine yardımlarımı esirgemeyeceğimi alenen duyuruyorum. Sözkonusu siteye yazılı ve görsel malzeme temininin yanısıra, özgün yazılar yazmaya da gayret edeceğim. Bu arada “beyaz sinema”nın ünlü isimlerinin sitede adım adım oluşmaya başlayan o coşkulu paylaşım atmosferine birer “ağabey” olarak, yol gösterici mesajlarıyla katılmalarını da sağlayacağız inşaallah…
Sonuç itibarıyla, yürekli bir adam, benim dert ettiklerimi kendisine dert etti ve cebinden para, hayatından da zaman harcayarak bu siteyi kurdu. Sizden ricam, aşağıdaki adresi kesinlikle boş bırakmamanızdır:

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s